Urządzenia przemysłowe

Maszyny sprzątające Linea

Autoryzowany sprzedawca urządzeń sprzątających TASKI Linea to firma , która zajmuje się handlem , podnajmem oraz fachowym naprawą urządzeń sprzątających , które pomogą utrzymać porządek oraz czystość w budynku handlowym, agencji , a także w bazie produkcyjnej . Linea poprzez sprzedaż internetową proponuje kupującym szeroki wybór dodatków do czyszczenia oraz środki czystości, wśród których każdy wyszuka coś dla siebie Firma Linea organizuje szkolenia , jak również demonstracje automatów sprzątających , dzięki czemu zainteresowani mają możliwość wyszukać spośród rozległej oferty urządzenia sprzątające , które są zgodne z ich indywidualnymi preferencjami i wymaganiami .

 

Zobacz inne porady powiązane z Autoryzowany dystrybutor oraz serwis maszyn sprzątających LINEA :

Firma Linea siedzibę ma w Rzeszowie na ul. Warszawskiej 139 . Linea Jakubczyk-Kłeczek Sp. j. to producent , oferująca specjalistyczne urządzenia sprzątające TASKI , które zapenią klientom wysoką efektywność czyszczenia i nieprzeciętną stabilność Ofertę stanowią również szorowarki, polerki, odkurzacze oraz wózki hotelowe , doskonale nadające się do mycia lica dywanów oraz tapicerek przy pomocy najnowocześniejszych metod , które szybko i skutecznie dają rady nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami . Ogromną powodzeniem cieszą się również zamiatarki, odkurzacze, wózki do sprzątania czy pady czyszczące , przeznaczone do likwidowania luźnych zaplamień z gładkich oraz sztywnych powierzchni.

 

Polska firma Linea cieszy się powodzeniem wśród klientów, ponieważ jest autoryzowanym sprzedawcą i autoryzowanym serwisem maszyn Taski , przez co ma stały dostęp do części zamiennych , co umożliwia sprawną wymianę elementów oraz niezwłoczne naprawę sprzętu . Jeśli urządzenia nie da się nie zwłocznie naprawić , dostarczana jest urządzenie zamienne , co daje możliwość nieprzerwania dalszych prac . Firma Linea wykonuje również przeglądy serwisowe , z racji tego, że regularne nadzorowanie stanu urządzeń do sprzątania eliminuje niebezpieczeństwo występowania poważnych uszkodzeń czy przestoju maszyn .

 

Objaśnienie  strony www Dystrybutor urządzeń TASKI Linea Rzeszów :

 
Linea to firma, która zajmuje się sprzedażą maszyn sprzątających pochodzących od renomowanych marek z branży sprzątającej. Firma, której placówka mieści się w Pogwizdowie Nowym na terenie województwa podkarpackiego nie tylko sprzedaje, ale również wynajmuje maszyny czyszczące i maszyny sprzątające, które są popularne na całym świecie. Dzięki profesjonalnym maszynom możliwe będzie zachowanie czystości w obiektach handlowych, zakładach produkcyjnych, biurach, szkołach, a nawet w szpitalach.

Firma Linea to nie tylko zajmuje się sprzedażą, ale również profesjonalnym doradztwem, ponieważ wybór odpowiedniej maszyny i akcesoriów jest niezwykle ważny do skutecznego czyszczenia powierzchni i utrzymania higieny w obiekcie. Linea urządza pokazy maszyn czyszczących TASKI i szkolenia pracowników, dzięki czemu przed rozpoczęciem pracy każdy będzie wiedział o wszystkich opcjach danego urządzenia sprzątającego. Firma analizuje potrzeby klienta, dzięki czemu jest w stanie doradzić mu najlepsze rozwiązania.

Linea jest firmą, która współpracuje z producentami renomowanych maszyn do zachowania czystości, do których należą TASKI, Splast, Diversey czy Papernet. Profesjonalny sprzęt do sprzątania od wspomnianych producentów cieszy się małą awaryjnością oraz jest przyjazny dla użytkowników. Warto wiedzieć, że firma Linea jest autoryzowanym dealerem i Autoryzowanym Punktem Serwisowym TASKI, dzięki czemu wszelkie problemy ze sprzętem sprzątającym zostaną rozwiązane szybko i sprawnie.. Przedsiębiorstwo prowadzi również profesjonalne doradztwo w zakresie utrzymania higieny w pomieszczeniach oraz serwis maszyn sprzątających. W ofercie znajdziemy również szeroki wybór akcesoriów oraz wysokiej jakości środków czyszczących renomowanych marek, takich jak Taski oraz Diversey. Oferta firmy Linea skierowana jest zarówno do małych jak i dużych przedsiębiorstw.
https://www.elinea.pl/
Adres:
ul. Warszawska 139
35-205 Rzeszów
Godziny otwarcia:
8.00 - 16.00
Telefon:
+48536906717
Ilość odwiedziń: 2055
Ilość kliknięć: 1
Komentarzy: 1
Trust flow:
Citation flow:
Ilość linków zwrotnych:
Ocena użytkowników:
Twoja ocena:
Data dodatania: 21.01.2019
Ostatnia wizyta: 04.12.2023
maszyny sprzątające

OPINIE

KarolinaData dodania: 14.09.2021

Warto zainwestować w te maszyny, są wydajne i znacznie ułatwiają sprzątanie.

PODOBNE FIRMY

Opakowania przemysłowe CERPLAST

ul. Robotnicza 50 39-100 Ropczyce
Zakład Produkcyjno-Handlowy CERPLAST Sp. z o.o., założony w 1996 roku, to firma z siedzibą w R
https://cerplast.pl/
Ilość odwiedziń: 124
Ocena: 0
Komentarzy: 4
Ostatnia wizyta: 06.12.2023
Data dodania: 05.09.2023
cerplast big-bagi kaptury foliowe worki big-bag
Żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej AFTIDENT®

Żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej AFTIDENT®

ul. Przemysłowa 9 35-105 Rzeszów
AFTIDENT® to żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej stosowany w razie w...
https://www.aftident.pl/
Ilość odwiedziń: 146
Ocena: 5.00
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 06.12.2023
Data dodania: 02.08.2023
aftident żel na afty żel na pleśniawki afty w jamie ustnej

DATA Com Światłowód Rzeszów

ul. Ignacego Paderewskiego 11B 35-328 Rzeszów
Firma Data-Com kieruje swoje usługi z udostępnienia Internetu na terenie Rzeszowa...
https://www.d-com.pl/
Ilość odwiedziń: 121
Ocena: 5.00
Komentarzy: 2
Ostatnia wizyta: 06.12.2023
Data dodania: 31.07.2023
dostawca internet... internet radiowy ... internet rzeszów internet światł...
WHITEBERG obsługa prawna i podatkowa biznesu

WHITEBERG obsługa prawna i podatkowa biznesu

ul. Rejtana 20A 35-310 Rejtana 20A
Firma Whiteberg zatrudniająca profesjonalnych adwokatów Rzeszów świadczy wszechstr...
https://www.whiteberg.pl/
Ilość odwiedziń: 239
Ocena: 0
Komentarzy: 2
Ostatnia wizyta: 06.12.2023
Data dodania: 23.05.2023
adwokat Rzeszów prawnik Rzeszów obsługa prawna i... spółki Rzeszów