Maszyny do branży cukierniczej i piekarniczej

Wyposażenie cukierni Hasborg

Profesjonalne maszyny cukiernicze HASBORG to marka uznana na całym świecie. Dzięki pomysłowości i aktywności zatrudnianych specjalistów, firma rozpoznawalna jest jako najbardziej konkurencyjna na rynku. Firma Hasborg posiada najnowszej generacji i świetnie wyposażonym fabryką, gdzie budowane jest wysokiej klasy wyposażenie do cukierni oraz piekarni. Siedziba firmy mieści się w Rakszawie na terenie województwa Podkarpackiego. W swojej ofercie posiada  maszyny formujące, maszyny piekarnicze, maszyny do ciastek nadziewanych, maszyny do produkcji ciastek kruchych, maszyny do blatów biszkoptowych, różnego przeznaczenia linie produkcyjne czy ubijaczki oraz mnóstwo innych niezbędnych elementów do wyposażenia piekarni i cukierni.

Sprawdź inne internetowe wizytówki   Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG:


Producent maszyn cukierniczych HASBORG bez przerwy ulepsza swoje urządzenia, gwarantując swoim nabywcom najlepsze produkty, pozwalające na wytwórstwo powtarzalnych, estetycznych i smacznych ciastek. Hasborg posiada w ofercie zasobny wybór kompletnych linii przemysłowych, oraz poszczególnych urządzeń w postaci maszyn do formowania ciastek lub oblewania czekoladą. Wszystkie dostępne w ofercie maszyny i urządzenia są energooszczędne oraz bezawaryjne. Oferowane przez Hasborg maszyny wytwarzają min. ciastka kruche, piernikowe, bezowe o wielu formach i kolorach, nadziewane i z polewą.


Lista serwisów internetowych dla  Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG:


Każdą z maszyn można przystosować do indywidualnych preferencji klienta poprzez wyposażenie w dodatkowe funkcje. HASBORG produkuje zarówno wyposażenie dla dużych zakładów produkcyjnych, jak i małych cukierni, kuchni hotelowych czy restauracji.   Maszyny w ofercie firmy Hasborg posiadają prosty panel sterowania oraz wielojęzyczne menu. Stałe połączenie z działem serwisowym umożliwia wdrażanie aktualizacji ustawień lub napraw na odległość bez konieczności wyjazdu do klienta. Producent konstruuje niezawodne, niskoemisyjne i nowoczesne maszyny piekarnicze i cukiernicze.

 
Hasborg jest przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych maszyn do produkcji rozmaitych ciasteczek. Początki marki sięgają końca lat 90-tych. Dziś Hasborg jest jednym z wiodących w branży i dostarcza swoje urządzenia klientom na całym świecie.

Hasborg posiada nowoczesne hale produkcyjne i to w nich tworzone są niezawodne oraz energooszczędne urządzenia do dozowania, wypieku oraz dekorowania ciasteczek. Każda z nich wyposażona jest w podzespoły pochodzące od najlepszych producentów. Dzięki temu udało się stworzyć wysokiej jakości maszyny piekarnicze, które mogą pracować bez przerw, zarówno samodzielnie, jak i w ciągu profesjonalnej linii technologicznej.

Hasborg proponuje szeroką gamę urządzeń, które sprawdzą się nie tylko w wyposażeniu dużego zakładu produkcyjnego, ale też małej cukierni lub piekarni urządzonej na zapleczu restauracji bądź hotelu - wyposażenie cukierni. Wśród maszyn służących dozowaniu ciasta znajdują się m.in. Duomax, Triomax, Quatromax, Maxdrop czy też Baby Maxdrop, charakteryzująca się niezwykle małym rozmiarem. Automaty umożliwiają produkcję wielu rodzajów produktów, np. pierniczki, muffiny, eklery, ciasteczka nadziewane i kilkukolorowe, dekorowane czy markizy. Co więcej, wiele z urządzeń można doposażyć w dodatkowe opcje, dostosowane do potrzeb i oczekiwań kliena. Hasborg tworzy także wysokiej jakości piece oraz maszyny do oblewania czekoladą czy posypywania. Piece od producenta charakteryzują się doskonałą izolacją cieplną, dzięki której maszyna szybko dochodzi do ustawionej temperatury i długo ją utrzymuje. W ten sposób można zaoszczędzić energię, co w szerszej perspektywie pozwala wygenerować oszczędności.

Każda z nowoczesnych maszyn marki Hasborg posiada łatwy w obsłudze panel sterowania w kilku językach, ma najwyższej jakości serwonapędy. Urządzenia działają bezawaryjnie i są energooszczędne. Co więcej, każdez nich posiada stałą łączność WiFi z serwisem, co umożliwia dokonywanie zmian w ustawieniach parametrów oraz diagnostykę usterek bez konieczności dojazdu do klienta.

Jeżeli szukasz naprawdę nowoczesnych i wysokogatunkowych maszyn piekarniczych, produkty oferowane przez markę Hasborg z pewnością Cię zainteresują. Firma działa w branży od wielu lat, a jej wyroby mają zastosowanie w wielu profesjonalnych piekarniach na całym świecie.
 
 
https://www.hasborg.pl/
Adres:
ul. Rakszawa 508
37-111 Rakszawa
Godziny otwarcia:
8.00 - 16.00
Telefon:
172261116
Ilość odwiedziń: 721
Ilość kliknięć: 0
Komentarzy: 1
Trust flow:
Citation flow:
Ilość linków zwrotnych:
Ocena użytkowników:
Twoja ocena:
Data dodatania: 15.10.2020
Ostatnia wizyta: 06.12.2023
maszyny cukiernicze piece obrotowe oblewanie czekoladą

OPINIE

JaniczData dodania: 18.11.2022

Udana współpraca z Hasborg, urządzenia sprawują się bardzo dobrze, nabyte wyposażenie to maszyny cukiernicze Baby Maxdrop 400. Maszyny są wydajne, to rozwiązanie na długie lata. Serwis działa szybko i sprawnie.

PODOBNE FIRMY

Opakowania przemysłowe CERPLAST

ul. Robotnicza 50 39-100 Ropczyce
Zakład Produkcyjno-Handlowy CERPLAST Sp. z o.o., założony w 1996 roku, to firma z siedzibą w R
https://cerplast.pl/
Ilość odwiedziń: 124
Ocena: 0
Komentarzy: 4
Ostatnia wizyta: 06.12.2023
Data dodania: 05.09.2023
cerplast big-bagi kaptury foliowe worki big-bag
Żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej AFTIDENT®

Żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej AFTIDENT®

ul. Przemysłowa 9 35-105 Rzeszów
AFTIDENT® to żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej stosowany w razie w...
https://www.aftident.pl/
Ilość odwiedziń: 146
Ocena: 5.00
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 06.12.2023
Data dodania: 02.08.2023
aftident żel na afty żel na pleśniawki afty w jamie ustnej

DATA Com Światłowód Rzeszów

ul. Ignacego Paderewskiego 11B 35-328 Rzeszów
Firma Data-Com kieruje swoje usługi z udostępnienia Internetu na terenie Rzeszowa...
https://www.d-com.pl/
Ilość odwiedziń: 123
Ocena: 5.00
Komentarzy: 2
Ostatnia wizyta: 07.12.2023
Data dodania: 31.07.2023
dostawca internet... internet radiowy ... internet rzeszów internet światł...
WHITEBERG obsługa prawna i podatkowa biznesu

WHITEBERG obsługa prawna i podatkowa biznesu

ul. Rejtana 20A 35-310 Rejtana 20A
Firma Whiteberg zatrudniająca profesjonalnych adwokatów Rzeszów świadczy wszechstr...
https://www.whiteberg.pl/
Ilość odwiedziń: 240
Ocena: 0
Komentarzy: 2
Ostatnia wizyta: 07.12.2023
Data dodania: 23.05.2023
adwokat Rzeszów prawnik Rzeszów obsługa prawna i... spółki Rzeszów