Inteligentny system druku - dlaczego warto?

Inteligentny system druku - dlaczego warto?
Postęp technologiczny i współczesne formy wykonywania pracy (zdalna, hybrydowa i podróżowanie w celach służbowych) przyczyniły się do innowacyjnych rozwiązań stosowanych w dziedzinie optymalizacji druku. Jednym z nich jest usługa zarządzania drukiem Brother MPS czy też inteligentny system druku HP+. Dzięki nim klienci nie muszą się obawiać o ewentualny przestój w pracy, nagłe problemy z urządzeniami biurowymi oraz niespodziewany brak materiałów eksploatacyjnych.

Korzyści inteligentnego drukowania

Inteligentny system druku w biurze i w domu zyskuje coraz większą popularność ze względu na korzyści płynące z tego rozwiązania. Producent drukarek HP umożliwił swoim klientom skorzystanie z usługi HP+, jeśli posiada się odpowiedni model drukarki, możliwość połączenia jej z chmurą i aktywowało się omawianą usługę na stronie HP. Drukarka HP+ sama wykrywa wszelkie nieprawidłowości i szuka sposobów im zaradzenia, w razie potrzeby się aktualizuje oraz stanowi gwarancję bezpieczeństwa. Istnieje nawet możliwość subskrypcji druku polegająca na tym, że w razie kończenia się materiałów eksploatacyjnych będą one dostarczane do naszego domu lub mieszkania, jak również firmy. Inteligentny system druku HP+ zapewnia biurom oraz domom wysokiej jakości urządzenie, które w każdej chwili jest przygotowane do wykonania wydruków. Samodzielna aktualizacja sprzętu i w miarę możliwości radzenie sobie z pomniejszymi usterkami są w głównej mierze odpowiedzialne za tę gotowość drukarki do działania.

Nowoczesne rozwiązania różnych producentów

Różni renomowani producenci drukarek i innych sprzętów biurowych wyszli naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferując im rozmaite usługi i urządzenia wyposażone w najnowocześniejsze funkcje. Firma Brother Polska skupiła się choćby na optymalizacji procesu druku i obsłudze urządzeń biurowych znajdujących się w mniejszych lub większych firmach. Zadedykowana tym kwestiom została profesjonalna usługa zarządzania drukiem Brother MPS. W jej ramach klient z producentem Brother rozlicza się tylko za ilość wydrukowanych materiałów, a w zamian otrzymuje wysokiej jakości sprzęt w szczególnie atrakcyjnej cenie, darmowe jego serwisowanie i wiele, wiele innych. Sam proces drukowania jest monitorowany i umożliwia oszacowanie średnich kosztów wydawanych na wydruki.

Współczesne możliwości coraz bardziej nas zaskakują i czynią codzienną pracę szybszą oraz komfortową. Niektóre rozwiązania powoli stają się wręcz koniecznością podczas wypełniania codziennych obowiązków służbowych. Przestój pracy w firmie i nagły brak prawidłowo działającego sprzętu mogą bowiem nieść za sobą liczne negatywne skutki, wśród których na pierwszym miejscu można postawić mniejsze lub większe straty finansowe. Inteligentny system druku stanowi zatem swego rodzaju gwarancję posiadania sprawnego urządzenia.