Drewniany regał w przedpokoju

Drewniany regał w przedpokoju Regał wykonany z drewna to element wyposażenia, które niemal wszędzie można ustawić. Posiada on praktyczne funkcje, ponieważ pomieści wiele przedmiotów, a nawet wyeksponuje je w wyjątkowy sposób. Regał z bali drewnianych wyróżnia się często oryginalnym stylem. Lite drewno nadaje mu bowiem biesiadny czy góralski charakter. Może on być używany w domu, jak i lokalach gastronomicznych. Na jego półkach wówczas znajdą się filiżanki i talerzyki, szkło, ozdoby lub książki. Drewniany regał jest dodatkiem wpisującym się w piękno rustykalnych pomieszczeń. Przestrzeń regału za półkami posiada czasami wstawione lustra, by w lokalu widać było co dzieje się za plecami obsługi.

Regały wykonywane są w różnych rozmiarach i posiadają zmienną liczbę półek. Każdy może wybrać taki model tego mebla, który najbardziej będzie mu odpowiadał. Ponadto należy wziąć pod uwagę przestrzeń, którą dysponujemy na regał czy ilość przedmiotów jakie się na nim znajdą. Czasami regały połączone są także z szafkami lub ladą barową. Drewniane meble stanowią bowiem praktyczne przedmioty, które zaskakują swoją funkcjonalnością.

Drewniany regał umieszczony w korytarzu zadba o miejsce na szaliki i inne dodatki do stroju. Przyda się również w kuchni na naczynia i akcesoria kuchenne. Regały drewniane są także tworzone z myślą o konkretnych przedmiotach. Dostępne są ich modele na wino z wyciętymi otworami na szyjki butelek. Dzięki nim cała kolekcja ulubionych trunków będzie wyeksponowana w wybranym miejscu i zawsze pod ręką właściciela.

POWIĄZANE PORADY

Drewniane meble do ogrodu - jakie wybrać?

Drewniany komplet ogrodowy to zazwyczaj meble o góralskim, biesiadnym charakterze, które robią się coraz popularniejsze w urządzaniu wnętrz, ogrodów czy tarasów. Naturalne materiały zawsze są mile widziane w aranżacji
Drewniany regał w przedpokoju

Drewniany regał w przedpokoju

Regał wykonany z drewna to element wyposażenia, które niemal wszędzie można ustawić. Posiada on praktyczne funkcje, ponieważ pomieści wiele przedmiotów, a nawet wyeksponuje je w wyjątkowy sposób. Regał z bali drewnianych wyr&

POWIĄZANE WPISY

Oscar Dekoracje projektowanie wnętrz Rzeszów

Oscar Dekoracje projektowanie wnętrz Rzeszów

ul. Matejki 12 35-064 Rzeszów
Architekt i projektant wnętrz Rzeszów Oscar-Dekoracje to firma znajdująca się w Rzeszowi
https://www.oscar-dekoracje.pl/
Ilość odwiedziń: 255
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 14.04.2024
Data dodania: 18.07.2022
projektant wnętr... projektowanie wn... oscar dekoracje biuro projektowe ...

Akwadrat Studio - Projektowanie wnętrz Rzeszów

ul. Sympatyczna 7 Rzeszów woj. Podkarpackie
Zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą rekomendowanego przedsiębiorstwa Akwadr
http://www.akwadratstudio.pl/
Ilość odwiedziń: 1695
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 14.04.2024
Data dodania: 31.05.2018
projektowanie i a...